Familia Copacabana
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Restaurant | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
4-slaapkamer Familia Copacabana Rio de Janeiro appartement biedt uitzicht op de zee en ligt op 25 minuten loopafstand van de Praça General Osório. Dit appartement van 165 m² beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Dankzij de welgelegen locatie in de Copacabana Beach wijk van Rio de Janeiro ligt het 3-badkamer appartement niet ver van de Atlantische Laan. Het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) ligt 2 km verder en de luchthaven Santos Dumont bevindt zich op 5 km afstand van Familia Copacabana appartementen. De accommodatie ligt op rijafstand van 10 minuten vanaf Christus de Verlosser.
Deze accommodatie heeft een kleedruimte en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Familia Copacabana appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.
Dit appartement is uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken. Het appartement is vlakbij Siqueira Campos metrostation - het is op 450 meter ervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont11 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Lift
- Kapper
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Buiten eethoek
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Wasserij
- Stomerij
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Familia Copacabana appartement?
Gasten van Familia Copacabana appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Praça General Osório, op 25 minuten loopafstand ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Christus de Verlosser (3 km) en het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) (2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Familia Copacabana appartement?
De prijs van het boeken van Familia Copacabana appartement is $942. - ❓
Beschikt het appartement over een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Familia Copacabana appartement?
Familia Copacabana appartement bestaat uit 165 vierkante meters.